âś“ 20 Liter
x Niet verrijdbaar
âś“ Losse kom
âś“ 1,1 kW
âś“ 230 Volt
Lees meer.
Meng, klop en mix met gemak deeg, crèmes of beslag. Deze Buffalo planeetmenger heeft een capaciteit van 20 liter. Nauwkeurig grote hoeveelheden mengen dankzij de 1,1 kW borstelloze motor en digitale bediening. Verwerkt met gemak delicate mixen. Digitale bediening met traploze snelheidsregeling. Programmeer 5 verschillende programma's met de mogelijkheid te wisselen naar een andere snelheid die aansluit op uw recept. Ook handig op te slaan om deze instelling herhaaldelijk te gebruiken. Elk programma kan met vier fasen worden geprogrammeerd met de digitale bediening.
Deze mixer wordt aangedreven door een stillere riem vergeleken met de traditionele planeetmenger. Omdat deze geen tandwielaandrijving heeft is het apparaat makkelijker te onderhouden. Bovendien is de digitale planeetmenger van Buffalo ook energiezuiniger. Werkt veilig dankzij de BPA-vrije en vergrendelde beschermkap.
Eigenschappen:
We streven ernaar om binnen 24 uur bij u terug te komen. Liever nog sneller geholpen? Neem dan gerust telefonisch contact met ons op via +31 (0)10 785 20 46.